Wingman’s Highlights ep.67

Autor: Chromozom | Přidáno: 3.5.2014 Kategorie Novinky

Zdravím všechny a vítám vás u dalšího Wingman’s Highlights. Epizoda 67 se zbrusu novo scénou. Shlédněte video, nebo pokud nemáte čas, přečtěte si náš výtah. Přidejte si do odběru náš youtube kanál Star Citizen CZ/SK a nenechte si tak ujít jediné otitulkované video.

Co zajímavého se stalo v CIG minulý týden:

Wingman dostal nové studio takže se mrkněte v timelapsu jak se budovalo.

Forum Feedback:

1. Je opravdu možné najít opuštěnou loď Bengal?

Možné to opravdu bude. Na druhou stranu málo pravděpodobné a zřejmě i nebezpečné, třeba někde na území Vanduulů, kde se Bengal ztratil během nějaké bitvy. Nalezený Bengal bude ale nutné znovuzprovoznit, což si vyžádá určité úsilí a také čas na obranu během jeho nefunkčnosti. Musíte ale počítat s tím, že přiletět s ním do jádrových systémů asi možné nebude.

2. Jak si poradí čas s postavou ve stázovém stavu během přepravy nebo po respawnu v nemocnici?

Našim cílem je vytvořit zábavnou hru, takže určitě neplánujeme systém, kde by hráč po smrti, nebo když jej chytí lovec odměn a uspí, nemohl několik hodin hrát. Určitá přechodová fáze bude existovat, ale nic, co by znemožnilo dlouhodobé hraní. Lovec odměn, který by vás chytil, bude mít něco jako vaší identitu (není to klon, protože klonování ve Star Citizen nefunguje), takže odměny se dočká a vy budete moci hrát, i když lovec odměn vaší identitu ještě neodevzdal.

3. Co bude slíbená čtvrtá lokace na Zemi?

Zatím jsme se ještě nerozhodli, v budoucnu možná přijdeme s nějakým nápadem, jak takové rozhodnutí bude moci spolurozhodout komunita.

4. Bude se za výzkum a vývoj v našich továrnách platit? Lze výsledky sdílet?

Máme nějaký koncept na rozšiřování továren a produktivity. Nebude se jednat o klasické utrácení peněz za vyšší úrovně, spíš se budeme soustředit směrem: pro lepší výkon je potřeba toto vybavení a tito experti.

5. Když zabiju hráče a tohoto činu nebude nikdo jiný svědkem, bude moci zabitý hráč nahlásit takový čin?

Pokud takového činu není nikdo svědkem, bude zapotřebí důkazu. Jestli vám úřady neuvěří, dostanete misi, abyste se vrátili na místo a pokusili se získat váš transpondér.

6. Budou postavy v perzistentním vesmíru pojmenovány podle našich identit z RSI fóra?

V konečné perspektivě bude mít každá postava své unikátní jméno. Aktuálně (pro dogfight modul) bude jako identifikátor vaší postavy sloužit přezdívka z RSI stránky.

7. Pokud je hráč zabit a jeho loď netknutá, zůstane loď ve vesmíru, dokud ji někdo neobsadí?

Osamocenou loď určitě bude možné najít, ale nemůžeme nechat vesmír zaneřáděný, takže po čase takové lodě zmizí. Určitě to nebude tak rychlé, jako když zmizí trosky po bitvě, ale dříve nebo později zmizí jistě.

8. Bude možné si loď před zakoupením vyzkoušet?

Taková funkce se neplánuje. Předpokádejme, že obchodníci nedůvěřujou pilotům, aby jim zapůjčili loď na zkušební výlet. Předplatitelé ale mají možnost si vyzkoušet lodě (mluvíme-li o dogfight modulu), které nemají zakoupené.

 

Fans Weekly:

Most valuable post tento týden získal AngryPeas za vymyšlení deskové hry The ‚Verse

 

To je pro dnešní Wingman’s Highlights vše. Děkuji vám za pozornost. Tak zase příští týden u epizody 68.

 1. Autor: Papinak | Přidáno: 3.5.2014, 12:20

  Takže v dogfight modul umožní vyzkoušet všechny lodě které v něm budou nezávisle na tom, které já sám vlastním ?

  • Autor: Micaak | Přidáno: 3.5.2014, 14:26

   Hádam, že len Subscriberi

 2. Autor: Chromozom | Přidáno: 5.5.2014, 09:06

  JJ jen subscribeři. Ale přemýšlel jsem nad tím, že jim v DFM jeden měsíc zaplatim. Lepší dát 10USD a vyzkoušet na měsíc dvě lodě, než jim dát stovku za horneta a zjistit, že mne ta loď sejří.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum