Xi’Anská technologie: Khartu-al

Autor: walltar | Přidáno: 27.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Doufám, že se vám včerejší Gladiátor líbil, protože by měl být hangar ready v příštím patchi před spuštěním 1.0. Dnes se podívám ne jednu z exotičtějších lodí, Xi’Anský Khartu-Al. A zítra nás čeká Caterpillar.


XiAnScout_final


Scout2Nalezen mezi soubory vypuštěnými jako součást Historical Truth Act z roku 2941, imperátora Costigana, který zveřejnil miliony kusů archivovaných dat, tento obrázek ukazuje původní výzkumníky, kteří mohli prozkoumat jednu z nových Xi’Anských průzkumných lodí, které unikaly pohraničním patrolám.

Tajemná loď, pojmenovaná Quark, ale nyní známá pod jménem Khartu-al, byla nalezena opuštěná průzkumnou letkou námořnictva. Poté co byla odvezena do nezveřejněného vojenského bunkru pro další zkoumání, na ní vědci, které vidíte na obrázku, strávili roky, aby pochopili poškozenou mimozemskou technologii.

Proč je Khartu-al cool?

Khartu-al, známý jako Xi’Anský scout, je naším prvním pokusem udělat lidmi ovladatelnou loď, která je opravdu mimozemská. Xian_scout_ship_cockpit_workingsKhartu jen nevypadá jinak, než zbytek pozemských lodí: také se jinak chová! Se širokým bublinovým kokpitem, unikátním typem gimbalových trysek a siluetou, která nevypadá jako nic na zemi, Khartu je vlajkovou lodí našich designérů mimozemských lodí. Budoucí Xi’Anské lodě budou založeny na jeho stylu a technologii, kterou vyvíjíme pro scouta… a hráči tak budou moci zažít boj ve Star Citizenu zase trochu jinak. Khartu je také rychlý; počítáme, že správně modifikovaná verze bude ideální platformou pro budoucí závodníky Murray Cupu.

V jaké fázi se Khartu-al nachází?

Khartu byl konceptualizován Eddiem del Rio, který vytvořil loď samotnou a také odvedl hodně práce na způsobu, jakým se přesouvá kokpit během letu a přistání. S Khartu jsme začali experimentovat v herním prostředí, ale nemyslíme si, že bude dostupný ve verzi 1.0. To je, protože chceme vytvořit loď, která je opravdu jiná… a k tomu potřebujeme jak slíbený systém trysek, tak unikátní a mimozemský HUD.

Co inspirovalo Khartu-al?

V hrubších tazích se Khartu vyvinul z touhy po opravdu mimozemské lodi. Konkrétně, vertikální vzhled (a také červená barva) byli inspirovány modelem, který Chris Roberts koupil pro použití v původním konceptu Star Citizena. Early_concept_scoutTakzvaný mořský koník se nějak stal favoritem mnoha fanoušků, přestože jsme ho neplánovali použít ve hře. Nápad na dedikovanou pátrací loď je odvozen z xenofobické povahy Xi’Anů; rozhodli jsme, že budou mít extensivní systém patrolových lodí a hraničních kontrolních stanovišť, aby zastavili lidi od zasahování do jejich teritoria.

Původní popis

Khartu je lehké útočné plavidlo Xi’Anské armády. Oproti lidským designům, Khartu nemá tradiční hlavní trysku, namísto ní má řadu manévrovacích trysek na pohyblivých plošinách. Tento design mu umožňuje prokazovat neuvěřitelnou obratnost, což z něj udělalo postrach pilotů UEE, kteří jej přezdívají „Quark“ protože když jsou spuštěnyXian_scout__ship_cockpit_03 všechny trysky, Khartu vypadá jako prskavka letící vesmírem. Xi’Anská společnost Aopoa vyrábí také exportní model, Khartu-al, na prodej lidským civilistům, kteří jej používají jako dedikovaného průzkumníka. Exportní model má stejné manévrovací trysky, ale ovládací plochy jsou uzpůsobené pro lidské piloty a zároveň má omezenou výzbroj.

 

 

 

 

 Další info, staty a holoviewer najdete v původním článku.

  1. Autor: alien5 | Přidáno: 27.11.2014, 15:56

    To chci ale az ve hre 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum